• 0(216) 545 01 54 / 0(543) 224 57 25

Tuba Karaarslan

Eğitim, Öğrenci ve Kariyer Koçu

1991 yılında Ankara Gazi Üniversitesi Resim-iş Eğitimi Bölümü Grafik Ana Sanat dalından, 1994 yılında aynı üniversitenin Sosyal Bilimler Enstitüsünde aynı alanda yüksek lisansımı tamamlayarak mezun olmuştur. Aktif öğretmenlik hayatı sürecinde yolunun EMCC ile kesişmesi sonucu Koçluk mesleği ile tanışmıştır. Her zaman ‘öğrenciler için daha iyi ne yapabilirim’ diye araştırırken cevabı koçlukta bulmuştur. 2020 yılında emekli olduktan sonra kariyerine Eğitim-Öğrenci Koçu ve Kariyer Koçu olarak devam etmektedir.

Eğitim ve Öğrenci koçu olarak gençlerin okul ve sosyal hayatını bir bütün olarak değerlendirmektedir. Gençlerin öğrenme stilleri, kariyer eğilimleri güçlü ve zayıf yanlarının farkına varmalarına olanak sağlayarak bu farkındalıklarını potansiyellerinin açığa çıkarmasında ve kullanmalarına destek olmaktadır.

Başarısız öğrencinin olmadığına inanan Karaarslan; kendine her zaman Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk ü örnek alarak, onun gibi iyi bir rehber, koç ve örnek insan olmaya çalışmaktadır.

Servislerimizi daha iyi sunabilmek için tanımlama bilgisi (cookie) kullanıyoruz. Sitemizi kullanmaya devam ederek Gizlilik Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.