• 0(216) 545 01 54 / 0(543) 224 57 25

Ezgi Çamur

ABD Temsilcisi

Kariyer, Eğitim ve Öğrenci Koçu

2003 yılında Bilkent Üniversitesi Bilgisayar Teknolojileri ve Programlama bölümünde ön lisansımı tamamladıktan sonra sekiz sene yazılım sektöründe çalışmıştır. 2010 yılında İz Koçluktan aldığı ICF onaylı Koçluğa Giriş eğitiminden kazandığı farkındalık ve aldığı cesaret ile akademik kariyerime devam etme kararı almıştır. Eğitimimi 2004 yılında Florida International Üniversitesi Bilgisayar Bilimleri bölümünden lisans derecesiyle tamamlamıştır.

Akademik kariyeri süresince karşılaştığı güçlüklere bulduğu çözümler ve iş hayatında edindiği tecrübelerin birikimiyle koçluk kariyerine adım atmıştır. Eğitim süreçlerine devam eden, geleceklerini daha iyi tasarlamak isteyen gençlerle Eğitim ve Öğrenci Koçluğu, iş hayatına atılan gençlere ise Kariyer Koçluğu yapmaktadır.

2021 yılından beri İz Koçluğun ABD şubesi sorumluluğunu yürütmekte ve Türkiye’den ABD ye üniversite öğrenimi için giden öğrencilere uyum mentörlüğü ve akademik başarı koçluğu yapmaktadır.

Eylemler kelimelerden daha yüksek sesle konuşur, bu yüzden gördüklerinize inanın ve duyduklarınızı unutun.” Sözünden ilham almaktadır.

Servislerimizi daha iyi sunabilmek için tanımlama bilgisi (cookie) kullanıyoruz. Sitemizi kullanmaya devam ederek Gizlilik Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.