• 0(216) 545 01 54 / 0(543) 224 57 25

Yeşim Erdoğan

Kariyer ve Öğrenci Koçu

1968 Ankara doğumlu olan Erdoğan, İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Klasik Filoloji Yunan Dili ve Edebiyatı bölümünden 1995 yılında mezun olmuştur. Mezuniyet sonrası kısa bir süre bir eğitim sektöründe çalıştıktan sonra 1997 yılında Koçbank İnsan Kaynakları Yönetiminde çalışmaya başlayan Erdoğan 15 yıl süren bankacılık serüveninde insan kaynaklarının; Özlük İşleri, Kariyer Yönetimi ve İşe Alım Yönetimi süreçlerinde sürdürmüştür.2012 yılında bankacılık sektöründen ayrılmaya kararak vererek iş hayatına yeni bir yön vermiştir.

İnsan kaynakları alanında çalışırken aldığı, İnsan kaynaklarına Giriş, Önce İnsan, Görüşme Teknikleri, Danışılan Danışman, Güçlü İletişim Eğitimi, Bilgi Güvenliği eğitimi, İş Kanunu eğitimleri ile gelişim sürecine devam ederken özellikle, Öğrenme Etkinliği, Duygusal Zeka, Takım Olmak, Y Kuşağı ve Organizasyonel Beceriler, NeoPIR eğitimleri ve işe alım süreçlerinde karşılaştığı gençlerin enerjisi onu gençlerle çalışmaya yöneltmiştir. Yüksek Performans için Koçluk Becerileri eğitimiyle tanıştığı koçluk mesleğine 2014 yılında aldığı Eğitim ve Öğrenci Koçluğu, DEHB Koçluğu ile adım atmıştır. Üniversite sonrası iş hayatına atılan gençlere Kariyer Koçluğu, eğitim süreçlerine devam eden gençlerle Öğrenci koçluğu yapmaktadır. 2015 yılından bugüne İz Koçlukta Eğitim direktörlüğü ve profesyonel koç ve mentor sorumluluğunu üstlenmektedir.

Eğitim kurumlarında gerçekleştirdiği atölye çalışmalarında gençleri güvenle yollarına devam etmeleri için cesaretlendirmekte ve güçlendirmektedir.

Servislerimizi daha iyi sunabilmek için tanımlama bilgisi (cookie) kullanıyoruz. Sitemizi kullanmaya devam ederek Gizlilik Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.