• 0(216) 545 01 54 / 0(543) 224 57 25

handan titiz

Handan Titiz

Eğitim ve Öğrenci Koçu

1982 doğumlu olan Handan Titiz, University of Massachusetts’te Psikoloji eğitimini ardından da Harvard Üniversitesi’nde İnsan Gelişimi ve Psikoloji alanında yüksek lisansını tamamlamıştır.

Boston Çocuk Hastanesi’nde araştırmacı olarak 5 yıl kadar çalışan Titiz, gençlerle ilgili pek çok akademik ve sosyal çalışmada yer almıştır. Titiz’in genel ilgi alanı ahlaki gelişimin nasıl tamamlandığı, gençleri iyi olmaya iten faktörlerin ne olduğu ve sağlıkları ile ilgili aldıkları kararlardı.

Türkiye’ye dönüşü ardından pazarlama ve reklam alanlarında araştırmacı, stratejist ve yönetici olarak serbest ve özel kurumlarda çalışmıştır. Uzmanlığına geri dönme arzusu ile Dikkat Eksikliği Hiperaktivite Koçluğu ve Eğitim ve Öğrenci Koçluğu eğitimlerini tamamlamıştır.

Yeditepe Üniversitesi’nde Psikoloji Departmanı’nda ders vermekte olan Titiz’in koçluk yapmaktaki en büyük motivasyon kaynağı bireylerin hayatında yarattığı farka tanık olmaktır.

Servislerimizi daha iyi sunabilmek için tanımlama bilgisi (cookie) kullanıyoruz. Sitemizi kullanmaya devam ederek Gizlilik Politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.