KARİYER KOÇLUĞU

Kariyer koçluğu ile iş yaşamınızda varmak istediğiniz hedefe ulaşmak için gerekli stratejiyi kurmayı öğrenir, profesyonel hayatınızda gerçek istek ve hedeflerinizi fark edebilirsiniz. Kariyer koçluğu size sevdiğiniz işi yapmayı ya da yaptığınız işi sevmeyi sağlayacak bakış açısı kazandırır. Yeni bakış açınızla çatışmaları ve zor insanları daha kolay yönetirken, kendinizi geliştirebileceğiniz ve içinizdeki potansiyelinizi harekete geçireceğiniz yol ve yöntemler bulabilirsiniz. Koçlukla iş yaşamınızda kuracağınız güçlü iletişim ve ilişkiler başarılı işlere imza atmanızı sağlar.

Kariyer Koçluğunda Süreç Nasıl İşler?
İlk tanışma görüşmeden sonra  Koçluk  görüşmelerinin  sayısını, odak noktasını, kullanılacak  yöntemi ve size özel olan yapılandırılmış program  oluşturuyoruz. Görüşme süresi  60 dakikadır. Süreç içerisinde gelişim ile ilgili durum değerlendirmesi yapılır.
Bu  değerlendirme sonucunda Koçluk hedeflerini ve eylem adımlarını  optimize ederek yola devam edilir. Kariyer haritanızda vizyonunuza uygun değişimlerin  gerçekleştirmeniz için size cesaretlendirip güçlendiriyoruz.

Neden Koçluk Almalıyım ?

Çünkü;
Hedef Belirlemek İstiyorum
Geleceğim Hakkında Kararlar Vermek İstiyorum
Kendimi Daha İyi Tanımak İstiyorum
Başarımı  Arttırmak İstiyorum
Kendi Sorumluluğu Almak İstiyorum
İlişkilerimi Daha İyi Yönetmek İstiyorum
Kariyer Koçluğu Almak İstiyorum

Eğitimi Paylaş